Supisup müzik köşesi

28 Eylül 2012 Cuma

So Na-eun & Myungsoo 'Oyuncu İdoler'Son Na-eun,ilk  defa tarihi bir drama olan 'The Great Seer' ve L ise 'Great Moms' sitcomunda yer alacak. A Pink üyesi Son Na-eun ve Infinite üyesi L oyunculuk dünyasına giren idollerden sadece birkaçı. Aynı gruplardan Jung Eun-ji ve Hoya da 'Answer to 1997' de rol almış ve herkesi kendilerine hayran etmişlerdi.


So Na-eun, 'The Great Seer'de başrol  güçlü ve cesur,inanç ve aşkı için yaşayan Kim So-Yeon'un genç halini canlandırıyor. (10 Ekimde bizlerle.)Dizi için uzun yolculuklara çıktı.A Cube Şirketi 'Tarihi bir dizi olduğu için çok gergin hissediyor ama görünüşe göre çok iyi bir başlangıç yaptı.' açıklamasını yaptı.So Na-eun daha öncede 'Childless Comforts' ve 'Marrying the Mafia 5-Return of the family' de rol almıştı.


L, daha önce Japon dizisi 'Jui' ve Kore dizisi 'Shut Up Flower Boy Band'de oynamıştı.8 Ekimde yayınlanacak olan sitcom ' Great Moms'a ise kendi adıyla katılacak. L,bunun beraber birçok gencin beğenisi kazanma şansı yakaladı.Woolim Şirketi 'Oyunculuğu adım attığından beri çok sıkı çalışıyor.Hoya'da ona yardımcı oldu.'şeklinde konuştu.

Çeviri : Supernaturel
Kaynak : InfinitesoulHiç yorum yok:

Yorum Gönder